Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4564-331J
4564-331J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4564-331J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4564-331J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 28931 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4564-331J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330UH 200MA 4 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 28931 pcs Data papier 4554(R),64(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.340" Dia (8.64mm) afscherming Unshielded
Serie 4564 ratings -
Q @ Freq 80 @ 796kHz Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen 4564-331J 100 BULK
Temperatuur -20°C ~ 80°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 796kHz Inductie 330µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.433" (11.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2.3MHz
gedetailleerde beschrijving 330µH Unshielded Inductor 200mA 4 Ohm Max Radial DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Huidige score 200mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:4564-222J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 2.2MH 100MA 13 OHM TH
  • Op voorraad:27587
  • Deel#:4564-271K
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 270UH 200MA 3 OHM TH
  • Op voorraad:70506
  • Deel#:4564-272J
  • Beschrijving:FIXED IND 2.7MH 100MA 13 OHM TH
  • Deel#:4564-333K
  • Beschrijving:FIXED IND 33MH 30MA 80 OHM TH
  • Beschrijving:FIXED IND 3.9MH 50MA 13 OHM TH
  • Beschrijving:FIXED IND 27MH 30MA 80 OHM TH
  • Beschrijving:FIXED IND 3.3MH 100MA 13 OHM TH