Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4590-474J
4590-474J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4590-474J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4590-474J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 470UH 1.3A 393 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 34606 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4590-474J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 470UH 1.3A 393 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 34606 pcs Data papier 4590(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm) afscherming Unshielded
Serie 4590 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Axial Andere namen 4590-474J 500 BULK
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 470µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 470µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 393 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 393 mOhm Max
Huidige score 1.3A Current - Verzadiging 800mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:4590-472J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 4.7UH 9.11A 8 MOHM TH
  • Op voorraad:37060
  • Deel#:4590-394J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 390UH 1.52A 288 MOHM
  • Op voorraad:33005
4590-563K Image
  • Deel#:4590-563K
  • Beschrijving:FIXED IND 56UH 3.93A 43 MOHM TH
4590-476K Image
  • Deel#:4590-476K
  • Beschrijving:FIXED IND 47MH 140MA 33.7 OHM TH
  • Beschrijving:FIXED IND 47UH 4.45A 34 MOHM TH