Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 4590-682J
4590-682J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 4590-682J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 4590-682J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 38068 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 4590-682J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 7.6A 11 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 38068 pcs Data papier 4590(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.455" Dia x 0.900" L (11.55mm x 22.86mm) afscherming Unshielded
Serie 4590 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Axial Andere namen 4590-682J 500 BULK
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 6.8µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 7.6A 11 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 11 mOhm Max
Huidige score 7.6A Current - Verzadiging 6.3A
Gerelateerde producten
  • Deel#:4590-683J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 68UH 3.355A 59 MOHM TH
  • Op voorraad:37367
  • Deel#:4590-685J
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 6.8MH 340MA 5.75 OHM
  • Op voorraad:32983
4590-564K Image
  • Deel#:4590-564K
  • Beschrijving:FIXED IND 560UH 1.15A 504 MOHM
4590-684K Image
  • Deel#:4590-684K
  • Beschrijving:FIXED IND 680UH 1.08A 570 MOHM
  • Beschrijving:FIXED IND 8.2UH 7.15A 13 MOHM TH
  • Beschrijving:FIXED IND 68MH 110MA 52.8 OHM TH
  • Beschrijving:FIXED IND 56MH 130MA 38 OHM TH