Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 5022-244H
5022-244H
5022-244H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5022-244H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 5022-244H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 40170 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 5022-244H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 240UH 210MA 7.8 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 40170 pcs Data papier 5022(R)5022(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) afscherming Unshielded
Serie 5022 ratings -
Q @ Freq 65 @ 790kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 5022-244H 800 TR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 790kHz Inductie 240µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.230" (5.84mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 5.9MHz
gedetailleerde beschrijving 240µH Unshielded Inductor 210mA 7.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 7.8 Ohm Max
Huidige score 210mA Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
5022-272H Image
  • Deel#:5022-272H
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 2.7UH 550MA 1.2 OHM
  • Op voorraad:40388
5022-244G Image
  • Deel#:5022-244G
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:22052
5022-243H Image
  • Deel#:5022-243H
  • Beschrijving:FIXED IND 24UH 368MA 2.5 OHM SMD
5022-272J Image
  • Deel#:5022-272J
5022-244F Image
  • Deel#:5022-244F
  • Beschrijving:FIXED IND 270NH 2.285A 70 MOHM
5022-243G Image
  • Deel#:5022-243G
5022-243J Image
  • Deel#:5022-243J
  • Beschrijving:FIXED IND 2.4UH 575MA 1.1 OHM
5022-242F Image
  • Deel#:5022-242F
  • Beschrijving:FIXED IND 27UH 360MA 2.6 OHM SMD