Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > 5500-394J
5500-394J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop 5500-394J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer 5500-394J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 390UH 1.86A 288 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 22489 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
600 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer 5500-394J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 390UH 1.86A 288 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 22489 pcs Data papier 5500(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.080" L x 0.510" W (27.44mm x 12.96mm) afscherming Unshielded
Serie 5500 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 2-SMD Andere namen 5500-394J 200 TR
Temperatuur -55°C ~ 130°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 390µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.520" (13.21mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 390µH Unshielded Inductor 1.86A 288 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 288 mOhm Max
Huidige score 1.86A Current - Verzadiging 880mA