Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > DC780-333K
DC780-333K
DC780-333K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop DC780-333K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer DC780-333K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33UH 5.5A 29 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 26213 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer DC780-333K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33UH 5.5A 29 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 26213 pcs Data papier DC780(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.772" Dia (19.60mm) afscherming Unshielded
Serie DC780 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen DC780-333K BULK 100
DN2418
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Through Hole
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 14 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Contains lead / RoHS non-compliant Inductiefrequentie - test 1kHz
Inductie 33µH Hoogte - Zittend (Max) 0.831" (21.10mm)
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie - gedetailleerde beschrijving 33µH Unshielded Wirewound Inductor 5.5A 29 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 29 mOhm Max Huidige score 5.5A
Current - Verzadiging 19A