Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1025-20JS
ER1025-20JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1025-20JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1025-20JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 29202 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
3500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1025-20JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1UH 385MA 1 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 29202 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm) afscherming Unshielded
Serie ER1025 ratings -
Q @ Freq 25 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen ER1025-20JS 3500 TR
ER1025-20JS-MIL
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 1µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 230MHz
gedetailleerde beschrijving 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Huidige score 385mA Current - Verzadiging -