Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1537-40KM
ER1537-40KM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1537-40KM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1537-40KM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 240MA 1.4 OHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 22874 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1537-40KM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 240MA 1.4 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 22874 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.156" Dia x 0.375" L (3.96mm x 9.53mm) afscherming Unshielded
Serie ER1537 ratings -
Q @ Freq 65 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen ER1537-40KM 2500 TR
ER1537-40KM-MIL
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 15µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 40MHz
gedetailleerde beschrijving 15µH Unshielded Molded Inductor 240mA 1.4 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Huidige score 240mA Current - Verzadiging -