Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-122JS
ER1641-122JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-122JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-122JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 895MA 100 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 25794 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-122JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.2UH 895MA 100 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 25794 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie ER1641 ratings -
Q @ Freq 44 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen ER1641-122JS 2500 TR
ER1641-122JS-MIL
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 1.2µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 130MHz
gedetailleerde beschrijving 1.2µH Shielded Molded Inductor 895mA 100 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Huidige score 895mA Current - Verzadiging -