Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-154JS
ER1641-154JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-154JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-154JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150UH 140MA 4.1 OHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9261 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-154JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150UH 140MA 4.1 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9261 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie ER1641 ratings -
Q @ Freq 55 @ 790kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen ER1641-154JS 2500 TR
ER1641-154JS-MIL
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 790kHz Inductie 150µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 8.5MHz
gedetailleerde beschrijving 150µH Shielded Molded Inductor 140mA 4.1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 4.1 Ohm Max
Huidige score 140mA Current - Verzadiging -