Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-223JS
ER1641-223JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-223JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-223JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 22UH 290MA 960 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 9931 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-223JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 22UH 290MA 960 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 9931 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie ER1641 ratings -
Q @ Freq 45 @ 2.5MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen ER1641-223JS 2500 TR
ER1641-223JS-MIL
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 2.5MHz Inductie 22µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 41MHz
gedetailleerde beschrijving 22µH Shielded Molded Inductor 290mA 960 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 960 mOhm Max
Huidige score 290mA Current - Verzadiging -