Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-241JS
ER1641-241JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-241JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-241JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 240UH 853MA 110 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 22547 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-241JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 240UH 853MA 110 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 22547 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie ER1641 ratings -
Q @ Freq 47 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen ER1641-241JS 2500 TR
ER1641-241JS-MIL
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 240µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 250MHz
gedetailleerde beschrijving 240µH Shielded Molded Inductor 853mA 110 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Huidige score 853mA Current - Verzadiging -