Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > ER1641-684JS
ER1641-684JS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop ER1641-684JS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer ER1641-684JS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer ER1641-684JS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680UH 80MA 11.8 OHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10100 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Molded
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.162" Dia x 0.410" L (4.11mm x 10.41mm) afscherming Shielded
Serie ER1641 ratings -
Q @ Freq 60 @ 790kHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Axial Andere namen ER1641-684JS 2500 TR
ER1641-684JS-MIL
Temperatuur -55°C ~ 105°C montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 790kHz Inductie 680µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 4.5MHz
gedetailleerde beschrijving 680µH Shielded Molded Inductor 80mA 11.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 11.8 Ohm Max
Huidige score 80mA Current - Verzadiging -