Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > HF1008-181G
HF1008-181G
HF1008-181G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HF1008-181G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HF1008-181G
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180NH 375MA 1.05 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 20129 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HF1008-181G Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 180NH 375MA 1.05 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 20129 pcs Data papier HF1008(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) afscherming Unshielded
Serie HF1008 ratings -
Q @ Freq 30 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen HF1008-181G TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 180nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 700MHz
gedetailleerde beschrijving 180nH Unshielded Inductor 375mA 1.05 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.05 Ohm Max
Huidige score 375mA Current - Verzadiging -