Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > HF1008-331H
HF1008-331H
HF1008-331H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop HF1008-331H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer HF1008-331H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 330MA 1.35 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 28734 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer HF1008-331H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 330MA 1.35 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 28734 pcs Data papier HF1008(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm) afscherming Unshielded
Serie HF1008 ratings -
Q @ Freq 30 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen HF1008-331H TR 2000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.095" (2.41mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 500MHz
gedetailleerde beschrijving 330nH Unshielded Inductor 330mA 1.35 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.35 Ohm Max
Huidige score 330mA Current - Verzadiging -