Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > LLSTR-220
LLSTR-220
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop LLSTR-220 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer LLSTR-220
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 220UH 795MA 400 MOHM
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer LLSTR-220 Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 220UH 795MA 400 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 8427 pcs Data papier LLST(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.475" L x 0.420" W (12.07mm x 10.67mm) afscherming Shielded
Serie LLSTR ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen LLSTR-220 BULK 100
Temperatuur -40°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 9 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 220µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.290" (7.37mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 3MHz
gedetailleerde beschrijving 220µH Shielded Toroidal Inductor 795mA 400 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 400 mOhm Max
Huidige score 795mA Current - Verzadiging 460mA
Gerelateerde producten
  • Deel#:LLSTR-22
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 22UH 1.9A 70 MOHM SMD