Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > M1330-12K
M1330-12K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop M1330-12K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer M1330-12K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 470NH 660MA 350 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 11231 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer M1330-12K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 470NH 660MA 350 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 11231 pcs Data papier M1330 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.320" L x 0.125" W (8.13mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie M1330 ratings -
Q @ Freq 30 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen M1330-12K TR 500
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 470nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.145" (3.68mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 330MHz
gedetailleerde beschrijving 470nH Unshielded Inductor 660mA 350 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max
Huidige score 660mA Current - Verzadiging -