Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P1330R-105J
P1330R-105J
P1330R-105J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P1330R-105J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P1330R-105J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P1330R-105J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1MH 105MA 11.16 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 53126 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.325" L x 0.125" W (8.26mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P1330R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P1330R-105J TR 500
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 1mH
Hoogte - Zittend (Max) 0.145" (3.68mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 1mH Unshielded Inductor 105mA 11.16 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 11.16 Ohm Max
Huidige score 105mA Current - Verzadiging 22mA