Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P160-103HS
P160-103HS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P160-103HS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P160-103HS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 464MA 570 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 6718 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P160-103HS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10UH 464MA 570 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 6718 pcs Data papier P160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P160 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P160-103HS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 10µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.54mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 10µH Unshielded Inductor 464mA 570 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 570 mOhm Max
Huidige score 464mA Current - Verzadiging 483mA
Gerelateerde producten
P160-000 Image
  • Deel#:P160-000
  • fabrikanten:Tripp Lite
  • Beschrijving:GENDER CHANGER HD15F TO HD15F
  • Op voorraad:34600
  • Deel#:P160-102KS
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 1UH 1.48A 56 MOHM SMD