Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P160-681FS
P160-681FS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P160-681FS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P160-681FS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680NH 1.67A 44 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 3759 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
50 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P160-681FS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 680NH 1.67A 44 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 3759 pcs Data papier P160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P160 ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P160-681FS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 680nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.54mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 680nH Unshielded Inductor 1.67A 44 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 44 mOhm Max
Huidige score 1.67A Current - Verzadiging 1.933A