Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P160R-183GS
P160R-183GS
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P160R-183GS met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P160R-183GS
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 18UH 350MA 1 OHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer P160R-183GS Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 18UH 350MA 1 OHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 5186 pcs Data papier P160(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.155" L x 0.125" W (3.94mm x 3.18mm) afscherming Unshielded
Serie P160R ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P160R-183GS BULK 50
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 100kHz Inductie 18µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.100" (2.54mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 18µH Unshielded Inductor 350mA 1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Huidige score 350mA Current - Verzadiging 358mA