Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P1812-333J
P1812-333J
P1812-333J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P1812-333J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P1812-333J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33UH 300MA 1.578 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 67477 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P1812-333J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33UH 300MA 1.578 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 67477 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) afscherming Unshielded
Serie P1812 ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P1812-333J TR 650
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 33µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 33µH Unshielded Inductor 300mA 1.578 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.578 Ohm Max
Huidige score 300mA Current - Verzadiging 425mA