Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P1812-393K
P1812-393K
P1812-393K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P1812-393K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P1812-393K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 39UH 280MA 1.848 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 85901 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
500 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P1812-393K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 39UH 280MA 1.848 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 85901 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket 1812
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) afscherming Unshielded