Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P3519-222K
P3519-222K
P3519-222K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P3519-222K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P3519-222K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 2.47A 50 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status RoHS niet-conform
In Stock 64495 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P3519-222K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 2.2UH 2.47A 50 MOHM Leid Free Status / RoHS Status RoHS niet-conform
hoeveelheid beschikbaar 64495 pcs Data papier P3519, P3519R Product BriefP3519,19R Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm) afscherming Unshielded
Serie P3519 RoHS-status RoHS non-compliant
ratings - Q @ Freq -
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P3519-222K TR 100
Temperatuur -55°C ~ 130°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 6 Weeks
Inductiefrequentie - test 10kHz Inductie 2.2µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.185" (4.70mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 2.2µH Unshielded Inductor 2.47A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Huidige score 2.47A
Current - Verzadiging 2.91A