Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > P3519R-273K
P3519R-273K
P3519R-273K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop P3519R-273K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer P3519R-273K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 27UH 830MA 430 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status RoHS-conformiteit
In Stock 61757 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer P3519R-273K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 27UH 830MA 430 MOHM Leid Free Status / RoHS Status RoHS-conformiteit
hoeveelheid beschikbaar 61757 pcs Data papier P3519, P3519R Product BriefP3519,19R Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.358" L x 0.190" W (9.09mm x 4.83mm) afscherming Unshielded
Serie P3519R RoHS-status RoHS Compliant
ratings - Q @ Freq -
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen P3519R-273K TR 100
Temperatuur -55°C ~ 130°C montage Type Surface Mount
Materiaal - Core Ferrite Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks
Inductiefrequentie - test 10kHz Inductie 27µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.185" (4.70mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
Kenmerken - gedetailleerde beschrijving 27µH Unshielded Inductor 830mA 430 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max Huidige score 830mA
Current - Verzadiging 830mA