PD104R-124K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PD104R-124K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | PD104R-124K |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 120UH 670MA 450 MOHM |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 1000 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | PD104R-124K | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 120UH 670MA 450 MOHM | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 60508 pcs | Data papier | PDzzzR Series |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | Wirewound |
| Tolerantie | ±10% | Leverancier Device Pakket | - |
| Size / Dimension | 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm) | afscherming | Unshielded |
| Serie | PD104R | ratings | - |
| Q @ Freq | - | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | Nonstandard | Andere namen | PD104R-124K TR 1000 |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 1kHz | Inductie | 120µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.157" (4.00mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | - |
| gedetailleerde beschrijving | 120µH Unshielded Wirewound Inductor 670mA 450 mOhm Max Nonstandard | DC Resistance (DCR) | 450 mOhm Max |
| Huidige score | 670mA | Current - Verzadiging | 670mA |