Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PD104R-562M
PD104R-562M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PD104R-562M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PD104R-562M
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 5.6UH 2.85A 45 MOHM
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PD104R-562M Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 5.6UH 2.85A 45 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 52319 pcs Data papier PDzzzR Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.386" L x 0.346" W (9.80mm x 8.79mm) afscherming Unshielded
Serie PD104R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen PD104R-562M TR 1000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.96MHz Inductie 5.6µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.157" (4.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 5.6µH Unshielded Wirewound Inductor 2.85A 45 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 45 mOhm Max
Huidige score 2.85A Current - Verzadiging 2.85A