Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PD54R-124K
PD54R-124K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PD54R-124K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PD54R-124K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120UH 460MA 850 MOHM
(in US Dollars)
1000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PD54R-124K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 120UH 460MA 850 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 58184 pcs Data papier PDzzzR Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.224" L x 0.201" W (5.70mm x 5.11mm) afscherming Unshielded
Serie PD54R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen PD54R-124K TR 1000
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 120µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.177" (4.50mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 120µH Unshielded Wirewound Inductor 460mA 850 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max
Huidige score 460mA Current - Verzadiging 460mA