Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PD75R-333K
PD75R-333K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PD75R-333K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PD75R-333K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33UH 1.3A 150 MOHM SMD
Product parameter
Onderdeel nummer PD75R-333K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 33UH 1.3A 150 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 45288 pcs Data papier PDzzzR Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.303" L x 0.272" W (7.70mm x 6.91mm) afscherming Unshielded
Serie PD75R ratings -
Q @ Freq - Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen PD75R-333K TR 500
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 13 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 33µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.197" (5.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 33µH Unshielded Wirewound Inductor 1.3A 150 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 150 mOhm Max
Huidige score 1.3A Current - Verzadiging 1.3A