Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PT400-1200
PT400-1200
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PT400-1200 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PT400-1200
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 17231 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PT400-1200 Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 400UH 2.4A 250 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 17231 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.200" Dia x 0.550" W (30.48mm x 13.97mm) afscherming Shielded
Serie PT ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PT400-1200 BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 400µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 400µH Shielded Toroidal Inductor 2.4A 250 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 250 mOhm Max
Huidige score 2.4A Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:PT400-1500
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 400UH 4.7A 180 MOHM TH