Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PT50-1320HM
PT50-1320HM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PT50-1320HM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PT50-1320HM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 19882 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PT50-1320HM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 50UH 11A 20 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 19882 pcs Data papier
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±15% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.320" Dia (33.53mm) afscherming Shielded
Serie PT ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PT50-1320HM BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron Powder
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 50µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.630" (16.00mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie -
gedetailleerde beschrijving 50µH Shielded Toroidal Inductor 11A 20 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 20 mOhm Max
Huidige score 11A Current - Verzadiging -
Gerelateerde producten
  • Deel#:PT500-1450
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 500UH 3.4A 220 MOHM TH
  • Op voorraad:12515
  • Deel#:PT50-1320
  • fabrikanten:API Delevan
  • Op voorraad:26186
  • Deel#:PT5-800HM
  • Beschrijving:FIXED IND 5UH 10.6A 10 MOHM TH
  • Beschrijving:FIXED IND 5UH 7.4A 12 MOHM TH