Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTHF100R-50VM
PTHF100R-50VM
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTHF100R-50VM met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTHF100R-50VM
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PTHF100R-50VM Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100UH 3.14A 55 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 6221 pcs Data papier PTHF_PTKM-VM Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.750" L x 0.400" W (19.05mm x 10.16mm) afscherming Shielded
Serie PTHFR-VM ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTHF100R-50VM BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 100µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.775" (19.68mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 2.5MHz
gedetailleerde beschrijving 100µH Shielded Toroidal Inductor 3.14A 55 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 55 mOhm Max
Huidige score 3.14A Current - Verzadiging 1.5A