Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTHF200-50
PTHF200-50
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTHF200-50 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTHF200-50
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 8935 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PTHF200-50 Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 200UH 1.97A 140 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 8935 pcs Data papier PTHF,M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.625" Dia x 0.300" W (15.87mm x 7.62mm) afscherming Shielded
Serie PTHF ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTHF200-50 BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Molybdenum Permalloy(MPP)
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 200µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.7MHz
gedetailleerde beschrijving 200µH Shielded Toroidal Inductor 1.97A 140 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Huidige score 1.97A Current - Verzadiging 1A