Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTKM150R-59H
PTKM150R-59H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTKM150R-59H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTKM150R-59H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH
Product parameter
Onderdeel nummer PTKM150R-59H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150UH 4.5A 52 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 11744 pcs Data papier PTHF,M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.100" Dia (27.94mm) afscherming Shielded
Serie PTKMR ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTKM150R-59H BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 11 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 150µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.475" (12.06mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1MHz
gedetailleerde beschrijving 150µH Shielded Toroidal Inductor 4.5A 52 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 52 mOhm Max
Huidige score 4.5A Current - Verzadiging 1.9A