Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > PTKM250-894
PTKM250-894
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop PTKM250-894 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer PTKM250-894
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 10369 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
100 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer PTKM250-894 Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 250UH 5A 60 MOHM TH Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 10369 pcs Data papier PTHF,M Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Toroidal
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 1.300" Dia x 0.650" W (33.02mm x 16.51mm) afscherming Shielded
Serie PTKM ratings -
Q @ Freq - Packaging Bulk
Verpakking / doos Radial Andere namen PTKM250-894 BULK 100
Temperatuur - montage Type Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Inductiefrequentie - test 1kHz Inductie 250µH
Hoogte - Zittend (Max) - Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1MHz
gedetailleerde beschrijving 250µH Shielded Toroidal Inductor 5A 60 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Huidige score 5A Current - Verzadiging 1.9A
Gerelateerde producten
  • Deel#:PTKM250-59
  • fabrikanten:API Delevan
  • Beschrijving:FIXED IND 250UH 3.5A 88 MOHM TH