Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S0402-10NH3S
S0402-10NH3S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S0402-10NH3S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S0402-10NH3S
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 1347 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S0402-10NH3S Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 10NH 475MA 210 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 1347 pcs Data papier S0402 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm) afscherming Unshielded
Serie S0402 ratings -
Q @ Freq 20 @ 250MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 0402 (1005 Metric) Andere namen S0402-10NH3S 10 BULK
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Alumina
Inductiefrequentie - test 250MHz Inductie 10nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.030" (0.76mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 3.9GHz
gedetailleerde beschrijving 10nH Unshielded Wirewound Inductor 475mA 210 mOhm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max
Huidige score 475mA Current - Verzadiging -