Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S0402-68NF3E
S0402-68NF3E
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S0402-68NF3E met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S0402-68NF3E
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 2203 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S0402-68NF3E Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 68NH 100MA 1.18 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 2203 pcs Data papier S0402 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket 0402 (1005 Metric)
Size / Dimension 0.043" L x 0.025" W (1.09mm x 0.64mm) afscherming Unshielded
Serie S0402 ratings -
Q @ Freq 20 @ 250MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 0402 (1005 Metric) Andere namen S0402-68NF3E 10 BULK
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Alumina
Inductiefrequentie - test 250MHz Inductie 68nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.030" (0.76mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.62GHz
gedetailleerde beschrijving 68nH Unshielded Wirewound Inductor 100mA 1.18 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 1.18 Ohm Max
Huidige score 100mA Current - Verzadiging -