Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S0603-101NJ3
S0603-101NJ3
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S0603-101NJ3 met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S0603-101NJ3
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 13482 pcs
Reference Prijs
(in US Dollars)
10 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S0603-101NJ3 Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 100NH 400MA 610 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 13482 pcs Data papier S0603 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) afscherming Unshielded
Serie S0603 ratings -
Q @ Freq 31 @ 150MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 0603 (1608 Metric) Andere namen S0603-101NJ3 10 BULK
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Alumina
Inductiefrequentie - test 150MHz Inductie 100nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.040" (1.02mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.4GHz
gedetailleerde beschrijving 100nH Unshielded Wirewound Inductor 400mA 610 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 610 mOhm Max
Huidige score 400mA Current - Verzadiging -