Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S0603-271NJ3D
S0603-271NJ3D
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S0603-271NJ3D met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S0603-271NJ3D
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 12330 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S0603-271NJ3D Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 270NH 200MA 2.2 OHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 12330 pcs Data papier S0603 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) afscherming Unshielded
Serie S0603 ratings -
Q @ Freq 22 @ 100MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 0603 (1608 Metric) Andere namen S0603-271NJ3D 10 BULK
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Alumina
Inductiefrequentie - test 100MHz Inductie 270nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.040" (1.02mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 900MHz
gedetailleerde beschrijving 270nH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 2.2 Ohm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 2.2 Ohm Max
Huidige score 200mA Current - Verzadiging -