Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S0603-56NF2S
S0603-56NF2S
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S0603-56NF2S met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S0603-56NF2S
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM
Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
In Stock 603 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S0603-56NF2S Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 56NH 600MA 340 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Bevat lood / RoHS non-compliant
hoeveelheid beschikbaar 603 pcs Data papier S0603 Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket 0603 (1608 Metric)
Size / Dimension 0.062" L x 0.035" W (1.58mm x 0.89mm) afscherming Unshielded
Serie S0603 ratings -
Q @ Freq 35 @ 200MHz Packaging Bulk
Verpakking / doos 0603 (1608 Metric) Andere namen S0603-56NF2S 10 BULK
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Alumina
Inductiefrequentie - test 200MHz Inductie 56nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.040" (1.02mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 1.9GHz
gedetailleerde beschrijving 56nH Unshielded Wirewound Inductor 600mA 340 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Huidige score 600mA Current - Verzadiging -