Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S1210R-562F
S1210R-562F
S1210R-562F
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S1210R-562F met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S1210R-562F
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3 OHM
(in US Dollars)
2000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S1210R-562F Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 5.6UH 352MA 1.3 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 37910 pcs Data papier S1210(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±1% Leverancier Device Pakket 1210 (3225 Metric)
Size / Dimension 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.66mm) afscherming Shielded
Serie S1210R ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1210 (3225 Metric) Andere namen S1210R-562F 2000 TR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 36 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 5.6µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.101" (2.57mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 38MHz
gedetailleerde beschrijving 5.6µH Shielded Inductor 352mA 1.3 Ohm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Huidige score 352mA Current - Verzadiging -