Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S1812R-151G
S1812R-151G
S1812R-151G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S1812R-151G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S1812R-151G
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM
(in US Dollars)
650 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S1812R-151G Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 150NH 1.347A 110 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 22388 pcs Data papier S1812(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) afscherming Shielded
Serie S1812R ratings -
Q @ Freq 50 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1812 (4532 Metric) Andere namen S1812R-151G 650 TR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 150nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 390MHz
gedetailleerde beschrijving 150nH Shielded Inductor 1.347A 110 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 110 mOhm Max
Huidige score 1.347A Current - Verzadiging -