Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S1812R-182G
S1812R-182G
S1812R-182G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S1812R-182G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S1812R-182G
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer S1812R-182G Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 1.8UH 681MA 430 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 23891 pcs Data papier S1812(R) Series Datasheet
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±2% Leverancier Device Pakket 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) afscherming Shielded
Serie S1812R ratings -
Q @ Freq 40 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos 1812 (4532 Metric) Andere namen S1812R-182G 650 TR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Ferrite
Fabrikant Standaard Levertijd 31 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 1.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.134" (3.40mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 100MHz
gedetailleerde beschrijving 1.8µH Shielded Inductor 681mA 430 mOhm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max
Huidige score 681mA Current - Verzadiging -