S1812R-224G
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S1812R-224G met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
| Onderdeel nummer | S1812R-224G |
|---|---|
| Fabrikant | API Delevan |
| Beschrijving | FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD |
| Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| Reference Prijs (in US Dollars) | 650 pcs | ||||
Product parameter
| Onderdeel nummer | S1812R-224G | Fabrikant | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Beschrijving | FIXED IND 220UH 149MA 9 OHM SMD | Leid Free Status / RoHS Status | Loodvrij / RoHS-conform |
| hoeveelheid beschikbaar | 23964 pcs | Data papier | S1812(R) Series Datasheet |
| Categorie | Inductors, Coils, Chokes | Type | - |
| Tolerantie | ±2% | Leverancier Device Pakket | 1812 (4532 Metric) |
| Size / Dimension | 0.189" L x 0.134" W (4.80mm x 3.40mm) | afscherming | Shielded |
| Serie | S1812R | ratings | - |
| Q @ Freq | 40 @ 790kHz | Packaging | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos | 1812 (4532 Metric) | Andere namen | S1812R-224G 650 TR |
| Temperatuur | -55°C ~ 125°C | montage Type | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) | Materiaal - Core | Ferrite |
| Inductiefrequentie - test | 790kHz | Inductie | 220µH |
| Hoogte - Zittend (Max) | 0.134" (3.40mm) | Frequentie - Zelfresonantiefrequentie | 4.2MHz |
| gedetailleerde beschrijving | 220µH Shielded Inductor 149mA 9 Ohm Max 1812 (4532 Metric) | DC Resistance (DCR) | 9 Ohm Max |
| Huidige score | 149mA | Current - Verzadiging | - |