Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S4924R-221J
S4924R-221J
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S4924R-221J met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S4924R-221J
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 220NH 2.385A 67 MOHM
(in US Dollars)
800 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer S4924R-221J Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 220NH 2.385A 67 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 31187 pcs Data papier S4924(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±5% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) afscherming Shielded
Serie S4924R ratings -
Q @ Freq 49 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen S4924R-221J 800 TR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 220nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.230" (5.84mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 325MHz
gedetailleerde beschrijving 220nH Shielded Inductor 2.385A 67 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 67 mOhm Max
Huidige score 2.385A Current - Verzadiging 2.385A