Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S4924R-331K
S4924R-331K
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S4924R-331K met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S4924R-331K
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 1.705A 130 MOHM
Product parameter
Onderdeel nummer S4924R-331K Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 330NH 1.705A 130 MOHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 40484 pcs Data papier S4924(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±10% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) afscherming Shielded
Serie S4924R ratings -
Q @ Freq 46 @ 25MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen S4924R-331K 800 TR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Phenolic
Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 25MHz Inductie 330nH
Hoogte - Zittend (Max) 0.230" (5.84mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 275MHz
gedetailleerde beschrijving 330nH Shielded Inductor 1.705A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Huidige score 1.705A Current - Verzadiging 1.705A