Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > S4924R-682H
S4924R-682H
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop S4924R-682H met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer S4924R-682H
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 610MA 1.02 OHM
Product parameter
Onderdeel nummer S4924R-682H Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 6.8UH 610MA 1.02 OHM Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 24344 pcs Data papier S4924(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type -
Tolerantie ±3% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm) afscherming Shielded
Serie S4924R ratings -
Q @ Freq 50 @ 7.9MHz Packaging Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos Nonstandard Andere namen S4924R-682H 800 TR
Temperatuur -55°C ~ 125°C montage Type Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiaal - Core Iron
Fabrikant Standaard Levertijd 17 Weeks Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Inductiefrequentie - test 7.9MHz Inductie 6.8µH
Hoogte - Zittend (Max) 0.230" (5.84mm) Frequentie - Zelfresonantiefrequentie 55MHz
gedetailleerde beschrijving 6.8µH Shielded Inductor 610mA 1.02 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max
Huidige score 610mA Current - Verzadiging 610mA