Huis > producten > Inductors, Coils, Chokes > Vaste Inductors > SPD74R-153M
SPD74R-153M
SPD74R-153M
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop SPD74R-153M met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer SPD74R-153M
Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 2.4A 81 MOHM SMD
(in US Dollars)
1000 pcs3000 pcs5000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer SPD74R-153M Fabrikant API Delevan
Beschrijving FIXED IND 15UH 2.4A 81 MOHM SMD Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 58374 pcs Data papier SPD73(R),74(R) Series
Categorie Inductors, Coils, Chokes Type Wirewound
Tolerantie ±20% Leverancier Device Pakket -
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm) afscherming Shielded