Huis > producten > Connectors, Interconnects > D-Sub Connectors > A-DSF25LPIII/FP-R
A-DSF25LPIII/FP-R
A-DSF25LPIII/FP-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop A-DSF25LPIII/FP-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer A-DSF25LPIII/FP-R
Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 25POS STR IDC
(in US Dollars)
Get a quote
Product parameter
Onderdeel nummer A-DSF25LPIII/FP-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beschrijving CONN D-SUB PLUG 25POS STR IDC Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 4934 pcs Data papier A-DxF-xxLPIII/FP Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Wire Gauge 26-28 AWG
Nominale spanning 250V Beëindiging IDC, Ribbon Cable
Shell Size, Connector Layout 3 (DB, B) Shell Material, Finish -
Serie - Packaging Tray
Andere namen ADSF25LPIIIFPR
HMP25H
Temperatuur -55°C ~ 105°C
Aantal rijen 2 Aantal posities 25
montage Type Free Hanging (In-Line) Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaal Ontvlambaarheidsklasse UL94 V-0 Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection - Materiaal behuizing Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled
flens Feature Housing/Shell (Unthreaded) Kenmerken Feed Through, Strain Relief
gedetailleerde beschrijving 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Huidige score 3A