Huis > producten > Connectors, Interconnects > Shunts, Jumpers > AKSO-200-G-RED-R
AKSO-200-G-RED-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYAfbeeldingen zijn alleen ter referentie.
Zie productspecificaties voor productdetails.
Koop AKSO-200-G-RED-R met vertrouwen van Components-World.HK, 1 jaar garantie
Een citaat aanvragen
Onderdeel nummer AKSO-200-G-RED-R
Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beschrijving CONN SHUNT 2MM GOLD/RED
(in US Dollars)
10000 pcs
Product parameter
Onderdeel nummer AKSO-200-G-RED-R Fabrikant ASSMANN WSW Components
Beschrijving CONN SHUNT 2MM GOLD/RED Leid Free Status / RoHS Status Loodvrij / RoHS-conform
hoeveelheid beschikbaar 779420 pcs Data papier AKSO-200/x Drawing
Categorie Connectors, Interconnects Type Open Top
Serie - toonhoogte 0.079" (2.00mm)
Packaging Bulk Aantal posities of Pins (Grid) 2 (1 x 2)
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikant Standaard Levertijd 20 Weeks
Loodvrije status / RoHS-status Lead free / RoHS Compliant Hoogte 0.136" (3.46mm)
Geslacht Female Sockets gedetailleerde beschrijving 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Red Open Top 0.079" (2.00mm) Gold